DARBUOTOJAI
Administracija
Audronė Vaičiulienė, mokyklos direktorė
Andrius Mizgiris, direktoriaus pavaduotojas ugdymui, tikybos vyr. mokytojas
Kęstutis Eglynas, direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams
Vida Eglynienė, raštinės vedėja
Birutė Milė, vyr. buhalterė
Nijolė Survilienė, kasininkė
Ikimokyklinis ugdymas
Irena Šakinienė, mokytoja
Zita Poderienė, vyr. mokytoja
Virginija Bučkienė, vyr. mokytoja
Arnė Šapalienė, vyr. mokytoja (vaiko priežiūros atostogos)
Renata Negreckienė, mokytojo padėjėja
Danguolė Norkienė, mokytojo padėjėja
Rasa Veselienė, mokytojo padėjėja
Jolanta Kikėlienė, mokytojo padėjėja
Jovita Narvilienė, mokytojo padėjėja
Jurgita Mockuvienė, meninio ugdymo mokytoja
Alma Kvecytė, padėjėja (vaiko priežiūros atostogos)
Priešmokyklinis ugdymas
Aiva Raišuotienė, vyr. mokytoja
Jūratė Tomkevičienė, mokytojo padėjėja
Pradinis ugdymas
Roma Stanienė, vyr. mokytoja
Judita Zaksienė, vyr. mokytoja
Aušra Pociuvienė, vyr. mokytoja
Dalia Virkšienė, vyr. mokytoja
Pagrindinis ugdymas
Rima Araškevičienė, choreografijos vyr. mokytoja
Audronė Danienė, fizinio ugdymo vyr. mokytoja
Vitalija Daunienė, lietuvių kalbos ir Socialinio emocinio ugdymo vyr. mokytoja, bibliotekininkė (vaiko priežiūros atostogos)
Judita Eičinienė, biologijos vyr. mokytoja
Danutė Galminienė, anglų kalbos vyr. mokytoja
Jurgita Gerulskienė, chemijos ir fizikos mokytoja
Rasa Kruopė, matematikos mokytoja metodininkė
Giedrius Ratkus, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas (neformalusis ugdymas)
Aina Mockienė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja
Gintaras Nakutis, geografijos mokytojas, istorijos ir pilietiškumo pagrindų vyr. mokytojas
Asta Petkienė, muzikos vyr. mokytoja
Dalia Plavičienė, rusų kalbos vyr. mokytoja
Egidijus Šiaulys, informacinių technologijų vyr. mokytojas, įrenginių techninės priežiūros ir remonto inžinierius
Tatjana Zaksienė, dailės ir technologijų mokytoja metodininkė, bibliotekininkė
Mokytojų padėjėjai
Loreta Jackuvienė
Jolanta Odavienė
Edita Norvilienė, padėjėja ir pailgintos dienos grupės auklėtoja
Pagalbos mokiniui specialistai
Edita Stanienė, socialinė pedagogė metodininkė
Jurgita Petkevičiūtė, specialioji pedagogė ir logopedė metodininkė
Neringa Lekavičiūtė, psichologė
Virginija Venskienė, vyr.virėja
Jovita Diglienė, virėja, darbininkė
Vilma Trakienė, virėja
Raimonda Ubytė, darbininkė
Aušra Grimalienė, budinčioji
Irina Koretnikova, darbininkė
Irmantas Liškauskas, vairuotojas
Steponas Greivys, darbininkas
Natalija Jonikienė, valytoja
Alma Liutkienė, valytoja
Elvyra Girdvainienė, valytoja
Sigutė Vaškevičienė, valytoja